Літературна зустріч “Нас єднає Шевченкове слово”

Кожна нація, кожен народ має імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Для нас, українців, це – Тарас Шевченко.Традиційно на початку березня Україна вшановує пам’ять Великого Українця.

У нашому закладі відбулась літературна зустріч “Нас єднає Шевченкове слово” .  На початку заходу учні переглянули фільм про цікаві факти з життя Тараса Шевченка,  декламували поезії Т.Шевченка, переглянули  музичний відеофільм за мотивами відомого твору  «Заповіт». А також взяли участь у флешмобі «З «Кобзарем» до Кобзаря».

Будь-який рядок із «Кобзаря» – це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею Т.Г. Шевченка

Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.  І ще раз переконатися, що

Поезія Шевченка – це вогник,

схожий на полум’я свічки,