Нові відзнаки та перемоги вихованців навчально-виховного комплексу №1

Хтось із відомих сказав: «Кожна людина народжується з зернятком у руці». А першочергове завдання вчителя полягає в тому, щоб знайти те поле, де те зернятко найкраще проросте, тобто якомога повніше розкрити природні здібності дитини. Це допоможе їй у майбутньому успішно знайти себе у житті.

Найоптимальнішим способом вияву потенціалу дитини є інтелектуальні та творчі змагання. На сьогодні є багато різних повнозначних конкурсів, у яких учні зможуть проявити свої творчі та інтелектуальні здібності.

Саме в Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру” та природознавчому інтерактивному конкурсі “Колосок” взяли участь учні 1-4 класів і показали чудові результати!

Знайшли  своїх власників ще 2 нагороди! Сачук Марта, учениця 4 класу, нагороджена дипломом з відзнакою за участь у міському конкурсі читців «Кобзарева струна не вмирає» та Ляшик Каріна,учениця 2 класу, за зайняте III місце у міському етапі обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

Вітаємо! Нових вам перемог! Ми пишаємось вами!