Свято Хелловін у НВК №1

27  жовтня  2017 року, перед канікулами,  у нас відбулося свято Хелловін. Тож  у  цей день було весело. Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. Хтось вважає, що це – “страшне свято”, яке не повинне з’являтись у нас. А учні 4 класу вирішили більше дізнатись про культуру країни, мову якої вивчають і гарно повеселитись. Але про все по порядку.

Halloween— сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір’я Дня всіх святих». Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії.

То ж і в нашій школі з метою ознайомлення з традиціями англомовних країн, відбулася Halloween party. Учнями 4 класу було виготовлено гарбузи-ліхтарики, стилізовані поробки для  оформлення класу, малюнки, підібрано оригінальні костюми. Талановиті учні співали пісні, виконували різноманітні завдання демонструючи знання англійської мови.

Цікаві розваги, рухливі ігри з мітлами, повітряними кульками, яблуками, конкурси англійською мовою на знання лексики з даної тематики залишили позитивні враження. Жоден учень не лишився поза увагою, всі діти отримали солодкі подарунки. Завершився вечір запаленням свічок у гарбузах-ліхтариках і чудовою фотосесією.