Свято Першого дзвоника

Дорогі вчителі, учні та батьки! Щиро вітаємо вас із Днем знань!

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший вчитель. Бажаємо їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу! До нових вершин!